BOLU WEB TASARIM

BOLU WEB TASARIM

Bolu Web Tasarım hizmetinde yılların deneyimine sahip olan firmamız sizlere her türlü Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Logo Tasarım hizmetiyle bir telefon kadar yakınınızdayız. 

Öncelikle faaliyet gösterdiğiniz alanı araştırıyoruz ve sektörünüz ile alakalı anahtar kelimelerinizi profesyonel ve lisanslı ekibimiz tarafından tespit ediyoruz. Hemen ardından işletmenize uygun olan şablonu seçip uygun Web Tasarım zeminini hazırlıyoruz. Daha sonra firmanızın veya işletmenizin adına özel Domain Adresini (alan adı) seçiyoruz bu alan adı uzantısı .com . net .org .in .com.tr ve daha bir çok isteğinize uygun uzantıyı ekliyoruz hemen akabinde ise bu Domain'i size tescil ediyoruz. 

Artık Web Sitemizin temeli hazırlanmış oluyor. Daha sonra uzman ekibimiz tarafından firmanızın veya işletmenizin Logosunu, Resimleri, Videoları, Belgeleri ve Bilgilerini ekliyoruz, ardında ise işletmeniz ile alakalı içerikleri yani Hizmetlerinizi veya firmanız la ilgili haberleri Seo uyumlu bir şekilde Web Siteye ekliyoruz.

Bitti mi? Tabi ki Hayır. Bolu Web Tasarım konusunda yılların deneyimine sahip olan ekibimiz müşterilerinizi Web Sitenize ulaştırmak için çeşitli çalışmalar yapıyor bunlardan en önemlisi ise Seo Çalışması.

Seo çalışması dediğimiz konu ise sitenizin sıralamasını yükseltmek için çeşitli çalışmalar yapmaktır. Web Siteniz kuruldu ve harika içerikli çok kaliteli bir Web Sitesi oluşturduk, ama müşteri siteye ulaşamıyor o zaman Web Sitesini kurmanın ne anlamı kaldı? ortalama olarak 2 aylık bir çalışma sürecinden sonra Web Siteniz Google ve Diğer arama sonuçlarında ilk sayfalara çıkarak müşterilerinizin sitenizi ziyaret etmenizi sağlar bu ziyaretler sonucunda müşterileriniz Hizmetlerinizi, Resimlerinizi, Videolarınızı ve Ürünlerinizi görebilir ve daha bir çok bilgi sahibi olabiliyorlar.

Sizlere Bolu Web Tasarım konusunda özetle bir bilgi vermiş olduk yaptığımız çalışmalar anlattığımız kadar kolay değil maalesef uzman ekibimiz tarafından tek tek ince ayrıntılı bir şekilde tasarlanıyor ve eksiksiz bilgi girişi yapılıyor.

Sizlerde Bolu'da Web Tasarım Firmaları arıyorsanız kuşkusuz bizimle aradığınızı bulmuş oluyorsunuz Hemen Online Fiyat Teklifi ve Bilgi için Bizlere İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER BLOG / DUYURU